Leuze Güvenlik Bariyerleri

Her şey güvenlik için

 

Münferit cihazlar olsun, birbirlerine en uygun hale getirilmiş setler olsun; güvenlik sensörlerine yönelik kapsamlı programımız içerisinde, tehlikeli noktalar, tehlikeli alanlar ve giriş emniyetine yönelik her zaman uygun ve verimli güvenlik çözümü bulabilirsiniz. Tüm cihazlar geçerli yasal mevzuatlara ve standartlara uygundur.

Çok ekonomikten aşırı yüklenmeye kadar

 

Güvenlik anahtarları ve manyetik kodlu güvenlik sistemleri, güvenlik kapıları, sürgülü kafesler veya klapeler gibi hareketli, ayırıcı koruma tertibatlarının denetlenmesi için kullanılır. Güvenlik tertibatları açıldığında bir ACİL DURDURMA komutu verilir. Güvenlik kilitleme cihazları, güvenlik kapılarını kilitli tutar ve bu şekilde emniyete alınan makinede herhangi bir tehlike oluşmayacak şekilde olana kadar kişilerin buraya girmesini engeller.
 

Tek bir sensör kendi başına güvenli bir iş alanı yaratamaz

 

Ancak güvenlik sensörlerinin makine güvenlik devresine verimli ve güvenilir bir şekilde entegre edilmesinin ardından, iş güvenliği çözümlerinde proses zarar görmeden en iyi koruma sağlanabilir. Güvenlik rölelerimiz, güvenlik kontrollerimiz ve AS arayüz çözümlerimiz sizin için her türlü imkanın kapısını aralar.

Tesis güvenliği, planlama ve bakım ile sağlanır

 

Sürdürülebilir bir iş güvenliği, profesyonel planlama ile başlar ve ilgili sistemlerin devreye alınmasıyla sonlanmaz. Mühendislik araçlarımızla, iş güvenliğini verimli bir şekilde daha başlangıçta planlayabilirsiniz. Bununla birlikte çalışma sırasında düzenli kontrollerin ve eğitimlerin uygulanması gereklidir ve bunların uygulanması, kusursuz bir çalışma ve sistemlerin kullanılabilirliğinin garanti edilebilmesi için ön koşuldur. Tüm bu hizmetleri iş güvenliği önlemleriniz çerçevesinde sunabilmeniz için size yönelik olarak kapsamlı ve kullanımı kolay bir paket sunuyoruz.